Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tesla tento pátek představí v Číně něco velkého. Vlastně jsou jen dvě možnosti

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 28. 5. 2019 • 15:41
32
6
Zobrazit náhledy (32)
Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony

Americký výrobce elektromobilů připravil na tento pátek jedno velké odhalení. Proběhne v Číně, což je vlastně jediné info, které zatím máme.

Sociálními sítěmi se šíří pozvánka na akci Tesly, která snad už ani nemůže být tajemnější. Vidíme na ní pouze rozmazaný obrázek a datum 31. května 2019, což je tento pátek. Je jasné, že společnost v čele s Elonem Muskem chystá něco velkého, zatím je však vše v rovině spekulací.

Veřejnost se shoduje na tom, že nejpravděpodobnější jsou dvě možnosti. Tou první je čínská specifikace některého z produktů Tesly – Modelu 3, Modelu S či Modelu X. Takové auto by jistojistě dostalo lehce upravený exteriér a interiér, hlavně více chromovaných prvků, to přece Číňané milují.

Druhou (a možná nejreálnější) variantou je, že se událost plánovaná na tento pátek týká chystané Tesla Gigafactory v Šanghaji. Stavba začala v lednu letošního roku a z posledních snímků je patrné, že nová továrna amerického výrobce roste hodně rychlým tempem. Podle některých jsme dokonce blízko spuštění sériové produkce aut, ke kterému by mohlo dojít již v září.

Ať už Tesla chystá představit, odhalit či oznámit cokoliv, jisté je, že nebudeme muset dlouho čekat. Stejně jako pro ostatní automobilky je i pro Teslu Čína ohromně důležitým trhem. Očekává se, že šanghajská továrna bude schopna vyprodukovat až 500.000 elektromobilů ročně, což společnosti, která tak bojuje s omezenými kapacitami a zpožděnými dodávkami, jen a jen prospěje.

Související články

Témata
6. 6. 2019 11:11
co to tedy bylo?
Co tedy TESLA představila?
28. 5. 2019 13:49
Muj tip
Bude to Model 1, levnejsi kompaktni sedan pro Cinsky trh.
Avatar - pradeda777
28. 5. 2019 11:50
Něco velkého?
Tesla tento pátek představí v Číně něco velkého. ..........?????? E. Musk si sundá slipy?.... ;-)
Avatar - WinDiesel
28. 5. 2019 10:25
Nestačí jen vyrobit, musí to prodat
A to v Číně nabité konkurencí nebude nic jednoduchého …
… ale zase se tam ztratí kvalitativní chybky, Číňani také nejsou bez chybičky

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud