Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tesla tento pátek představí v Číně něco velkého. Vlastně jsou jen dvě možnosti

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 28. 5. 2019
32
6
Zobrazit náhledy (32)
Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 Tesla Model 3 tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony tesla elektromobil alternativnipohony

Americký výrobce elektromobilů připravil na tento pátek jedno velké odhalení. Proběhne v Číně, což je vlastně jediné info, které zatím máme.

Sociálními sítěmi se šíří pozvánka na akci Tesly, která snad už ani nemůže být tajemnější. Vidíme na ní pouze rozmazaný obrázek a datum 31. května 2019, což je tento pátek. Je jasné, že společnost v čele s Elonem Muskem chystá něco velkého, zatím je však vše v rovině spekulací.

Veřejnost se shoduje na tom, že nejpravděpodobnější jsou dvě možnosti. Tou první je čínská specifikace některého z produktů Tesly – Modelu 3, Modelu S či Modelu X. Takové auto by jistojistě dostalo lehce upravený exteriér a interiér, hlavně více chromovaných prvků, to přece Číňané milují.

Druhou (a možná nejreálnější) variantou je, že se událost plánovaná na tento pátek týká chystané Tesla Gigafactory v Šanghaji. Stavba začala v lednu letošního roku a z posledních snímků je patrné, že nová továrna amerického výrobce roste hodně rychlým tempem. Podle některých jsme dokonce blízko spuštění sériové produkce aut, ke kterému by mohlo dojít již v září.

Ať už Tesla chystá představit, odhalit či oznámit cokoliv, jisté je, že nebudeme muset dlouho čekat. Stejně jako pro ostatní automobilky je i pro Teslu Čína ohromně důležitým trhem. Očekává se, že šanghajská továrna bude schopna vyprodukovat až 500.000 elektromobilů ročně, což společnosti, která tak bojuje s omezenými kapacitami a zpožděnými dodávkami, jen a jen prospěje.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

co to tedy bylo?
| 6. 6. 2019
Co tedy TESLA představila?
Avatar - CICERO
Re: Něco velkého?
| 29. 5. 2019
a najdou tam BIO JOINT (venture) ...ještě bude doutnat a Tusk nesrozumitelně mektat něco na tiskovce... ...o zisku a zářné budoucnosti na Maržu, tak určitě... sajete a sajete až...
Avatar - CICERO
Jsou v zajetí Karuselových kolotočů...
| 29. 5. 2019
Kdyby měli (v Tesle) prachy, tak je to stejný případ lezt do zadku, jak škodovákum tady na webu… následky bývají tragicke: a sajete a sajete až... nemate dotace odkud brát! Užívejte, čů*á*i... 8-s :yes:
Muj tip
| 28. 5. 2019
Bude to Model 1, levnejsi kompaktni sedan pro Cinsky trh.
Avatar - pradeda777
Něco velkého?
| 28. 5. 2019
Tesla tento pátek představí v Číně něco velkého. ..........?????? E. Musk si sundá slipy?.... ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku