Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tradiční škodovácké chlubení: Všechny novinky před premiérou!

Martin Machala Martin Machala 1. 10. 2018
41
18
Zobrazit náhledy (41)
Škoda Karoq Sportline Škoda Kodiaq RS Škoda Kodiaq RS Škoda Kodiaq RS Škoda Kodiaq RS Škoda Kodiaq RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Vision RS Škoda Škoda Vision RS Škoda Vision RS
Mladoboleslavská automobilka znovu ukázala kompletní sbírku novinek ještě před oficiální premiérou.

Už ani já jsem nezažil typické autosalonové překvapení, kdy v první den výstavy koukáte, co se to vylouplo zpod plachty. Drtivou většinu novinek známe dopředu, nejrůznější „úniky“ jsou náš denní chleba, automobilky lákají na detailní snímky, siluety…

Typickým příkladem je Kodiaq RS. Už jsem to psal v samostatném článku k tomuto SUV – sportovní verze se nám nejdřív „ukazovala“ na více či méně konkrétních fotkách, pak jsme celý Kodiaq RS viděli ve studiu v Mnichově Hradišti, a teď mi kolega Jirka Baborský poslal fotky z tzv. sneak preview. To se takhle na škodováckém stánku sejde parta vybraných novinářů a všechny novinky si můžou v klidu prohlédnout ještě před samotným autosalonem.

Letos to vlastně dává o něco větší smysl než v minulých ročnících – v Paříži totiž po dlouhých letech chybí tradiční koncernový večírek. Jasně, Volkswagen se na francouzskou výstavu vykašlal a koncernový večírek bez hlavní značky koncernu… To by bylo asi trošku zvláštní.

O podobných akcích si můžeme myslet cokoliv, každopádně vy si ale můžete už teď díky Jirkovi okouknout všechno pařížské škodovácké. Tedy nejen Kodiaq RS, ale taky asi nejzajímavější počin Vision RS nebo dvojici nových karoqů - Scout a Sportline. Tedy ochutnávejte!

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Nahradit logo nápisem ŠKODA
Arese
| 2. 10. 2018
Hmm, dát si do avataru pidlookou octu, to je jak rána palicí do hlavy! >:D
čtyřoké zrůdy
Arese
| 2. 10. 2018
A co zmínka o "chybějícím dieselu"? Nebude?! Ádo, nejsi nemocný? :-)
Není RS jako RS
Arese
| 2. 10. 2018
Tak pokud tím pokrokem myslíš hybridizaci a elektrifikaci, tak o takový "pokrok" opravdu nikdo nestojí! 8-s 8-s 8-s :no: :no: :no:
Není RS jako RS
car
| 2. 10. 2018
Právě že má.. nejvíc jde asi o to,že i do škodofky brzy dorazí pokrok (vtip) ale bude je to stát kupu peněz..
Nahradit logo nápisem ŠKODA
car
| 2. 10. 2018
Ale no tak Jirko..zrovna ty bys mohl o avataru pomlčet.A o vyřádění se nad značkou auta..od tebe to fakt sedí ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku