Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Ferrari 488 GTB poprvé v akci

Michal Fokt Michal Fokt 5. 3. 2015
9
Ferrari v rámci ženevského autosalonu představuje na evropské půdě nový model 488 GTB nejen staticky, ale také na prvním promo videu.

Ferrari se nám po desítkách let pravidelné inovace designu vydává, zřejmě z důvodu snižování nákladů, cestou mírné mezigenerační evoluce, po Californii T byl stejný recept použitý i na mid-engined 488 GTB, byť si nutnost dodatečného chlazení přeplňovaného motoru vyžádala agresivněji stylizované nasávací otvory a charakter auta se tak změnil malinko více, než u zmíněného kupé-kabrioletu.

Ať už novou filozofii designového a technického směřování značky vnímáte jakkoli, automobilka vám nyní předkládá v rámci pečlivě promyšlené mediální kampaně i jízdní video, je ovšem podobně rozpačité, jako (ne)změny designu a přechod na turbomotor - endorfiny vám si nevyplaví, tak snad příště...

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

F1
| 7. 3. 2015
Ten zvuk mi připomněl závody F1 2014 a důvod, proč jsem se na ně přestal dívat. Na Ferrari je (alespoň pro mě) 80 procent zážitku ten zvuk. A toto je prostě - nic moc. Uvidíme na živo.
Redaktor...
| 6. 3. 2015
Sudou myslis druhou generaci, ze?
Protoze 355 moc suda neni napriklad...
Avatar - Petrolhead_CZ
Je takmer dokonalé
| 5. 3. 2015
Avatar - Petrolhead_CZ
Redaktor...
| 5. 3. 2015
:yes:
Avatar - Petrolhead_CZ
Král není mrtev, ale ať žije nástupce
| 5. 3. 2015
458 je nepřekonatelná...po všech stránkách. 488 GTB je nádherný stroj, jízdně to bude zase určitě bomba, bude to asi zase top supersport s ohledem na současnou konkurenci, ale na moderní klasiku v podobě geniální 458 mít nebude. Jak motorově, zvukově, pocitově, designově, po stránce charakteru a odezvy. Italia a Speciale jsou puristické mašiny, na které se bude vzpomínat :yes: Řekl bych, že jim výhledově dost poroste cena.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku