Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Hyundai i30 má po faceliftu mnohem lepší multimédia. Co nabízejí nového?

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 17. 9. 2020 • 21:05
17

V rámci omlazovací procedury si model Hyundai i30 co do infotainmentu značně polepšil. I díky tomu teď kabina vypadá podstatně moderněji. Ale je systém lepší opravdu ve všem?

Hvězdou dalšího dílu našeho nepravidelného seriálu o multimediálních systémech je tentokrát omlazený Hyundai i30, respektive jeho zbrusu nový infotainment. A protože video vychází dnes - ve čtvrtek - vy už asi tušíte, na test jakého auta se v průběhu zítřka můžete na našem webu těšit.

Než se na faceliftovanou í-třicítku vrhneme podrobněji, pojďme se zaměřit právě na ona multimédia. V rámci omlazení totiž došlo k výrazné modernizaci infotainmentu, která přináší větší obrazovku s dotykovými plochami pod ní. Jak se nám toto řešení líbilo se můžete podívat v přiloženém videu. Já bych jen s dovolením vypíchnul, že Hyundai navzdory módním trendům zůstal věrný otočným ovladačům pro nastavování teploty, což jednoznačně chválíme!

Ještě se vrátím k deaktivaci hlídání jízdního pruhu, kterou ve videu zmiňuji. Správně jsem byl upozorněn a opraven, že kromě možnosti vypnutí skrz multimediální systém lze použít i tlačítko na volantu. To je samozřejmě podstatně jednodušší a kritiku za komplikované ovládání tak beru zpět!

Související články

Témata
18. 9. 2020 09:56
Re: Nepodarek od "H"
Ako Karoq asi lepsia bude ;)
Avatar - Mokrous
18. 9. 2020 09:19
Demence nám krásně narůstá naprosto všude...
Vždycky jsem toužil mít takové auto, kde nebudu smět první čtvrthodinu sám řídit a jen budu v menu hledat záložky, kde co vypnout a k tomu mi bude hrát do uší bílý šum přejmenovaný na šumění vln a nebo praskání staré desky přejmenované na hřejivý krb a abych se necítil tak opuštěný, tak si pustím kakofonii se jménem venkovní kavárna... A pak si nedej...
18. 9. 2020 09:15
Hyundai asistenti
U Hyundai to opravdu funguje,neni potreba vypinat. U VW bohuzel jo
18. 9. 2020 08:44
Re: Asistenti
Bohuzel. Mirnou zatacku, ktera se da i se spatnym autem projet v pohode 70 normalne v pruhu, berou ve 40 do protismeru. Chapu u duchodcu, kteri jsou takhle zvykli ze starych aut.
Avatar - Blue Sun
18. 9. 2020 07:38
Re: Asistenti
Když vidím, jak dnes lidi jezdí po silnicích, tak se zavádění těch asistenčních systémů už vůbec nedivím. Na silnicích bez středové čáry jedou zásadně prostředkem, ačkoli je široká pro dva kamióny s rezervou. Protijedoucímu autu samozřejmě vůbec neuhnou, nebo jen minimálně. Lidi vůbec nemají odhad šířky auta nebo toho, kolik prostoru mají kolem sebe.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku