Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Grafik navrhl nové Lamborghini Countach. Není to pecka?

Jan Zajíc Jan Zajíc 2. 10. 2019 • 06:00
15
Zobrazit náhledy (15)
Lamborghini Countach Lamborghini Countach Lamborghini Countach Lamborghini Countach Lamborghini Countach Lamborghini Countach Lamborghini Countach Lamborghini Countach Lamborghini Countach Lamborghini Countach

Lamborghini Countach je vozem, na němž vyrostla spousta nadšenců do aut. Vsadím se, že řada z vás měla (nebo pořád má) doma jeho model, případně vylepený plakát.

A i když se jeho design rodil už na přelomu 60. a 70. let, přičemž sériové provedení se začalo prodávat v roce 1974, i dnes tenhle supersport vypadá mimořádně. Pořád je to sen.

Jistý designér z Austrálie, který si říká J.n. Visuals, si však položil otázku, jestli by se Countach mohl upravit tak, aby zapadl do současnosti - a přitom si ponechal svůj charakter.

Vznikly tak ilustrace moderního provedení, jež už na první pohled prozrazuje svůj původ. 

Změnily se však detaily. Zmizely například mrkačky, místo nich vůz dostal LED světlomety. Stejnou technologii využívají i světla vzadu.

Vize také nabízí nová boční zrcátka nebo jinak řešená okna. Vůz dále tolik nedává na odiv jediný velký stěrač. Celkově pak "nový" Countach působí poněkud uhlazenějším dojmem.

Tak co na to říkáte?

video

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku