Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Midibus Isuzu Novo Cabrio s otevřenou karoserií v Praze

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 10. 8. 2019 • 11:53
5

Společnost Turancar CZ představuje otevřený midibus Isuzu Novo Cabrio 2019.

Společnost Turancar CZ, výhradní dovozce autobusů Isuzu, uvádí zajímavý výletní autobus, který vychází z osvědčené koncepce standardního modelu Novo s kapacitou až pro 29 cestujících.

Novinka s elektricky ovládanými okny a střechou nabízí možnost jízdy s nebem nad hlavou a přitom zachovává všechny přednosti původní konstrukce s nosnými prvky střechy. I díky tomu může být tento midibus využíván po celou sezónu i mimo teplé letní dny.

Vozidlo je přizpůsobeno požadavkům dopravců, provozujících převážně incomingovou turistiku v atraktivních městských historických lokalitách. Autobus je použitelný i všude tam, kde je žádoucí bezprostřední kontakt turistů s okolním venkovním prostředím, jako jsou například ZOO parky a přírodní rezervace.

Isuzu Novo Cabrio se právě díky tomu, že plně vychází ze sériového midibusu Novo s celkovou délkou 7270 mm, šířkou 2270 mm a výškou 3375 mm, skvěle hodí pro provoz v úzkých uličkách v historických centrech měst. Přednosti malých turistických autobusů značky Isuzu potvrzuje i skutečnost, že jen v Praze je jich provozováno přes dvě stovky a jejich počet stoupá.

Nového zástupce značky Isuzu lze v současnosti potkat v pražských ulicích v rámci testovacích a propagačních jízd. V září se Novo Cabrio představí na tiskové konferenci o dopravě v Nitře, v listopadu na veletrhu CZECHBUS 2019 v Praze a v únoru 2020 na Slovensku v Nitře na veletrhu BUS SHOW zdravá doprava 2020. 

Zdroj a foto: Zdeněk Nesveda, Green Pear Tip s.r.o., Turancar.cz

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku