Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Mercedes GLC dorazí i v oblejším balení. Chystá se znovu rozdělovat společnost

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 8. 6. 2022 • 04:39
89
1
Zobrazit náhledy (89)
Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC Mercedes-Benz GLC

Před pár dny se světu představila zbrusu nová generace Mercedesu GLC. GLC Coupé, sourozenec se svažující se zádí, bude následovat co nevidět. A my už známe jeho pravděpodobnou podobu.

Dopracovat se k ní vlastně nebylo zas až tak náročné. Nejenže měl náš kolega a grafik Honza Lušovský k dispozici špionážní snímky maskovaných prototypů, ale jako částečnou předlohu mohl použít právě čerstvého pokračovatele rodiny GLC. Na výsledek se už teď můžete podívat v přiložené fotogalerii.

Zejména vzadu dal tvůrce prostor vlastní fantazii. Už fotografie zvídavých špionů ale naznačují, že oproti předchůdci půjde spíše o drobné kosmetické retuše. Na „naší“ zádi tak vidíme registrační značku posunutou pod hranu víka zavazadlového prostoru, zatímco nákladová hrana je posunuta o něco výše. Při pohledu na zadní partie zaujme rovněž přepracovaná světelná technika.

Jedno je jisté. I v nové generaci bude GLC Coupé společnost polarizovat. Ruku na srdce, karosářské provedení SUV-kupé rozhodně není pro každého a má pěknou řádku odpůrců. Když je ale někdo ochotný dát více peněz za zkosenou záď a méně místa vzadu, automobilky milerády vyhoví. A co na pravděpodobnou podobu nového GLC Coupé říkáte vy?

Video se připravuje ...

Související články

Témata
Avatar - KANKUNEN
8. 6. 2022 09:50
Nevím jestli jsem v tom sám,
ale já nevidím žádný pokrok, akorát namísto budíků je tablet a středový tablet je níže. Výdechy klimatizace jsou kolotočářské jak autobus v Indii. Současná generace jezdí tak, že už nejde nic lepšího vymyslet a hlavně se dá nafurt vypnout naváděč do kanálů a jiných nerovností.
Články odjinud