Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Premiéra novinky značky Bugatti je potvrzena na srpen 2019

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 21. 6. 2019 • 23:21
25
2
Zobrazit náhledy (25)
Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo Bugatti Divo

Bugatti během automobilového týdne v kalifornském Monterey v loňském roce představilo model Divo a pro letošní rok již bylo potvrzeno, že se na stejném místě máme dočkat odhalení dalšího výjimečného modelu.

Bugatti se v současnosti naplno věnuje aktuálnímu modelu Chiron. Ten se již dočkal provedení Chiron Sport, je nabízen s prosklenou střechou a také posloužil za základ pro modely Divo a La Voiture Noire.

Automobilový týden v kalifornském Monterey, který má letos od 9. do 19. srpna nabízet záplavu akcí zaměřených na výjimečné a exkluzivní vozy. Podobně jako v loňském roce se zde má odehrát výstavní světová premiéra nového zástupce značky Bugatti.

První informace o této premiéře zveřejnil TheSupercarBlog.com, který uvedl, že podle nejmenovaného zdroje blízkého značce Bugatti se máme těšit na limitovanou edici ve stylu loňského modelu Divo.

Magazín Road & Track následně přímo oslovil automobilku a její mluvčí uvedl, že prezident Bugatti Stephan Winkelmann již mnohokrát slíbil, že každý rok budou uvedeny dvě značky. Pro letošní rok byla první v podobě Bugatti La Voiture Noire odhalena v rámci autosalonu v Ženevě a druhá bude představena v srpnu během akce The Quail v rámci automobilového týdne v Monterey.

Vedle potvrzení premiéry novinky během akce The Quail, pořádané letos 16. srpna, se mluvčí automobilky Bugatti nijak dál nevyjádřil a nechtěl prozatím komentovat, o jaký typ vozu se má jednat.

Podle neoficiálních informací se má jednat o exkluzivní limitovanou edici hypersportovního vozu na základech modelu Chiron, ale vyloučen není ani zcela odlišný typ vozu a řada médií zmiňuje novou limuzínu značky Bugatti.   

Zdroj: TheSupercarBlog.com, Road & Track

Související články

 

Témata
Avatar - fostek
21. 6. 2019 11:02
Jinak Bugatti vyrábí jediný model
peortože v TP mají jak Divo tak ta Ronaldova kára napsáno "Chiron"
Avatar - fostek
21. 6. 2019 11:01
Noo
"že prezident Bugatti Stephan Winkelmann již mnohokrát slíbil, že každý rok budou uvedeny dvě značky" tak to je přinejmenším neobratně napsáno.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku