Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Téměř rok teroru je u konce, muž útočící na další řidiče je ve vazbě

Mirek Mazal
Diskuze (25)

Policie konečně dopadla agresivního útočníka, který nevybíravé chování na silnicích podporoval fyzickým napadáním. Několikrát se nechal natočit palubními kamerami.

Plynuly týdny od prvního oznámení o agresivním řidiči napadající ostatní účastníky silničního provozu. Měsíce opakovaných varování jsou u konce, jelikož šerifové vítězoslavně informovali o dopadení recidivisty, který násilně ohrožoval ostatní motoristy i jejich vozidla. Po zatčení a převezení do vazby si oddechl nejen jih Kalifornie.

V pozoru byly celé Spojené státy, protože novináři oprávněně upozorňovali na výbušnou povahu muže jménem Nathaniel Walter Radimak. Svalnatý útočník (36 let) terorizoval silnice téměř rok, první případy jsou mu připisovány v březnu 2022. Běsnění začalo loni propíchanými pneumatikami, než se umělé defekty rozšířily na plnohodnotné ohrožování lidského zdraví.

Virálním záběrům vždy dominovalo zkratkovité jednání jedné osoby ve stejném vozidle. Radimak jezdil v modré Tesle Model X. Přítomnost tmavého elektromobilu vyvolávala obavy, psychicky labilní agresor totiž neměl problém vyvolat konflikt a následně se domáhat vlastní pravdy pomocí předmětu blízkého kovové tyči.

Internetem kolují videa podobně vypadající postavy, která mlátí do automobilových oken, dveří i zrcátek za doprovodu gest vyzývající na pěstní souboj přímo na cestě. V případě nevyslyšení účasti v boxerském duelu výtržník nastoupil zpět do Tesly a odjížděl obtěžovat jiné oběti. Opakující scénář v podobných kulisách přivedl policii na stopu později zadrženého podezřelého.

Radimak může retrospektivně hodnotit své vystupování s výhledem na mříže, po umístění do cely předběžného zadržení mu byla přidělena kauce převyšující pět milionů dolarů (111.000.000 Kč). Policie hledaného překvapila v jedné z automyček na území města Torrance. Dopadení zařídila obsluha kiosku, která útočníka znala z médií.

Téměř roční divočení paradoxně ukončilo sdílení videí na internetu, Radimak se udal skoro sám a nepomohl mu ani šátek natahovaný na obličej během neurvalých incidentů. Pokud se potvrdí spáchané skutky, může soud adekvátně reagovat na napadení smrtící zbraní a dva zatykače k tomu. Státní činitelé čekají na přihlášení dalších svědků nebo přímých aktérů potyček, případný trest se bude kvalifikovat podle množství použitelných důkazů.

Mirek Mazal
Diskuze (25)

Doporučujeme

Avatar - lyon667
14. 2. 2023 21:07
Re: Zkratomobil.....
V podstatě převedl typické chování Teslistů z diskusí do reálu.
Avatar - wakantanka
13. 2. 2023 20:18
Re: Ešte
Ehm, ale to čo je haló v USA či u nás nejak veľmi nevybočuje z normálu v russistáne. Internet je plný videí kde to častokrát vyzerá ďaleko horšie.
13. 2. 2023 09:59
Re: Ešte
Pročpak tady vyjadřuješ takovou nutkavou potřebu bránit zde ruSSácké vrahy? Vím, že takových morálních invalidů a užitečných ***ů je na Slovensku hodně, ale proč to taháš sem?!! :-O :-( :no: :no: :no:
P.S. Pokud by Ukrajina nedej bože padla, budete mít ruSSáckou armádu pár desítek km od Košic, to fakt chcete?!! :-O
13. 2. 2023 05:19
Re: Ešte
A zbyli by tu perlaři jako ty a Sakra? Jen to ne!
13. 2. 2023 05:18
Re: Ešte
Proč musíš být za i..diota formátu |Kylie?