Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Top Gear láká na novou sérii! Co na nás chystají nástupci Clarksona a spol.?

David Bureš David Bureš 26. 1. 2018 • 08:58
7
Stig v traktoru, starý Rolls-Royce, Alfa Romeo Stelvio a hodně smyků, to všechno uvidíme v nadcházející sérii Top Gearu.

Druhá série automobilové The Grand Tour pomalu spěje ke konci, za sebou už máme osm epizod, fanoušci aut však nemusejí zoufat. BBC pilně pracuje na nové sérii svého Top Gearu, kterou převzali pánové Chris Harris, Matt LeBlanc a Rory Reid. A podle zveřejněného traileru je rozhodně na co se těšit!

Zveřejněný snímek dokazuje, že druhá série pod vedením Harrise, LeBlanca a Reida bude nabitá zajímavými a vtipnými materiály. Herec proslavený postavou Joeyho z Přátel detailně otestuje Alfu Romeo Stelvio, zatímco jeho kolega Harris vyzkouší Hondu Civic Type R nebo McLaren 720S. A jak je zvykem tohoto slavného novináře, bude ve znamení hodně rychlé jízdy plné smyků.

Reid si zase zatancuje v Jaguaru F-Type, zatímco tajemný testovací jezdec The Stig se projede v traktoru. A v sérii nebude chybět ani Ken Block, z jehož série Gymkhana si Jeremy Clarkson v konkurenčním The Grand Tour udělal dobrý den...

Samé zajímavé věci, že? Na novou sérii Top Gearu, jejíž datum premiéry stále není známé, se tak hodně těšíme. A jsme zvědavi, zda nebude lepší než The Grand Tour pánů Clarksona, Hammonda a Maye. Nepřipadá vám totiž, že se v druhé sérii svého „amazonovského“ pořadu už tak nebaví jako kdysi a je to občas nuda?

Témata
27. 1. 2018 06:07
Prokopec?
Není Bureš Prokopec? Burešovy soudy o tom, jak se hoši v TGT už nebaví jsou tak ubohé, že by to naznačovalo jednu osobu se dvěma jmény.

Slaboduché výkřiky o nudě TGT nemá smysl komentovat, jednodušší jedinci, co sami nic nikdy nedokázali (obvykle výsada novinářů), stejně chápat nebudou.

Pokud bude mít TG dále stoupající tendenci kvality, bude to jen lepší pro diváky. Dvě série aut a zábavy ročně, jen by mohly mít každá alespoň 25 dílů a vyplnit celý rok ;-)
26. 1. 2018 20:10
Re: Bylo na čase
To bude asi chyba ne?:D
26. 1. 2018 20:09
Re: Bylo na čase
GT je kopie
26. 1. 2018 19:14
Tohle
vypadá docela dobře. Druhá série TGT je docela nuda.
Avatar - maxi!
26. 1. 2018 19:13
Re: Ach jo...
Jasne, ohen musi horiet a dnes som pozeral opakovanie, kde Z06 sutazila s ohnom - Vette za 60.000 ktore hravo pokorilo auta aj o 150.000 libier drahsie - okrem ineho velmi dobre auto v tej dobe ( lepsi cas na okruhu ako Murcielago, Zonda, Ferrari....) ale samozrejme podla Clakrsona malo vazne problemy (napriklad s radiom, a aj navigacia a ine veeelmi dolezite a potrebne sportove vlastnosti ), takze ako vsetko americke ho Jeremy neodporucal. :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud