Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Ford Focus ST X a 5 věcí, které se nám (i) po faceliftu líbí

Stanislav Kolman
Diskuze (5)

Focus nedávno prošel omlazovací procedurou, která se dotkla i sportovní verze ST. Vybrali jsme pět věcí, které stojí za zmínku.

Ohledně Focusu ST máme jednu dobrou zprávu hned na úvod. Pod kapotou i nadále zůstává agregát 2.3 EcoBoost s výkonem 206 kW (280 k), jenž umožňuje kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou. Předokolce nechybí elektronicky řízený samosvorný diferenciál ani možnost adaptivních tlumičů. To je slušný základ!

Ještě před plnohodnotným testem se pojďme podívat na pět věcí, které se nám (i) po faceliftu líbí. Většinou z nich Focus ST disponoval už před omlazením, ale našli jsme i něco nového. Co se nám na ostrém hatchbacku líbí nejvíc? Nebudeme předbíhat, všechno podstatné se dozvíte ve videu přiloženém výše. A nezapomeňte, test vyjde už zítra!

Stanislav Kolman
Diskuze (5)

Doporučujeme

9. 9. 2022 10:41
Re: Úprimne očakávam ...
Předface interiér jsem zhodnotil kdysi podobně. Uvnitř velké zklamání. Jinak technicky a motoricky bude ST asi fajn, škoda.
9. 9. 2022 08:58
Re: Úprimne očakávam ...
Zvenku, vnitřek pro mě byl těžké zklamání, jednak kompletním přechodem na displej, jednak dílenským zpracováním. Ale bylo to v červnu na Legendách, třeba to byl jen nějaký předprodukční kus.
8. 9. 2022 20:59
Re: Úprimne očakávam ...
Neviem ako v cechach ale v sr to auto realne neexistuje a uz aj v uk je vobec problem objednat, okrem novinarskych kusov sa clovek k tomu nema ako dostat. Ktovie ako je to v nemecku
Avatar - hugino
8. 9. 2022 18:08
Úprimne očakávam ...
... 5 hviezdičiek.Za mňa sa facelift fakt podaril a ešte k tomu ten manuál :yes: :yes: :yes: .Ak je táto generácia posledná tak to bude velká škoda. :-(