Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Facelift SsangYong Korando vyzrazen na brožuře

David Bureš David Bureš 7. 8. 2013 • 14:13
6
4
Zobrazit náhledy (6)
SsangYong Korando
Jihokorejské SUV SsangYong Korando se po modernizaci přiblíží svým designem modelu Rodius.

SsangYong pracuje na modernizaci modelu Korando. Faceliftovaná verze má už blízko k zahájení prodeje, po internetu kolují špionážní fotografie odhaleného auta, nyní na světlo světa vyplula brožurka představující tento automobil.

Korando čeká výrazná změna designu. Korejské SUV dostane přepracovanou příď s novými světlomety a maskou chladiče. Také vzadu jsou jiná koncová světla. Těmito změnami se Korando svým vzhledem přiblíží MPV Rodius a pickupu Korando Sports.

Výrazné změny najdeme také v kabině auta. Korando se dočkalo nové centrální konzole s dotykovou obrazovkou, která se podobá řešení z některých modelů Hyundai. V nabídce budou tři různá barevná provedení interiéru.

Nabídka motorů se nemění, k dispozici jsou podle daného trhu benzinový dvoulitr o výkonu 110 kW a dvě varianty dvoulitrového turbodieselu se 109 kW a 129 kW. V Česku je však aktuálně dostupná pouze silnější verze naftového agregátu.

Motory spolupracují se šestistupňovým manuálem, nebo automatem se stejným počtem stupňů, za příplatek je nabízen i pohon všech kol.

Zatím není jasné, kdy bude modernizované Korando debutovat. Možná je ale samozřejmě premiéra na zářijovém autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem.

Na trhu je v současnosti třetí generace SsangYongu Korando, která se prodává od roku 2010. Už loni automobil prošel mírným faceliftem, kdy se dočkal retuší vzhledu, vylepšení odhlučnění a rozšíření nabídky motorů o benzinový čtyřválec.

Témata
Avatar - WinDiesel
8. 8. 2013 09:15
Re: len brozura?
Ono to hlavně chce, aby už dorazil ten slibovaný menší model a v showroomu si lidi všimnou i Koranda.
Avatar - Aladeen
7. 8. 2013 23:11
Re: len brozura?
Palec hore ! Je to veľmi zaujímavé auto , jeho dizajn sa mi páči a zdá sa že tak skoro nezostarne . Interiér vyzerá Luxusne :yes: ;-)

Toto auto je veľmi podceňované a aj málo medializované !
Avatar - 3_diamanty
7. 8. 2013 21:29
len brozura?
a co tak sem hodit oficialne foto po inovacii? na nete uz su snad vsade len tu nie...

[odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz]

vyzera paradne ;-) , v interieri to sice zavana hyundaiom ale to by som ja s radostou prekusol >:D :yes: