Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ženeva 2013: Fotogalerie + video ze zákulisí

4. 3. 2013 • 17:51
48
34
Zobrazit náhledy (48)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Ženevský autosalon se pro novináře oficiálně otevře v úterý a pro veřejnost ve čtvrtek. Už dnes, v předvečer prvního dne, nás ale výstaviště Palexpo pustilo za své brány.

Hlavní událost nultého dne, pondělí 4. března je jasná: vyhlášení evropského Auta roku 2013. Na ceremoniálu, kde byly postupně odtajněny hlasy všech porotců, se před zraky přítomných stal vítězem Volkswagen Golf.

I samotné expozice ale mají co nabídnout. Někde je ostražitost maximální, například Ferrari, Porsche nebo i Škoda s pomocí bariér nepřipouští jediný pohled na svoje výstavní plochy. Jinde ale na chvíli zavládne neopatrnost, a tak pro vás máme například první fotku nového Bentley Flying Spur.

Na některých expozicích je ostražitost přímo neznámé slovo. Stánek Mercedesu nikdo nehlídal a většina exponátů je odhalených a na místě. A tak vám jako první můžeme přinést informaci, že Mercedes oznámí příchod pohonu všech kol do svých dvou nejmenších tříd. Známe už technická data modelů A 250 4Matic a B 220 4Matic, zatímco oficiální zdroje zatím mlčí.

Prohlédněte si naši první fotogalerii a video zachycující poslední přípravy. A nezapomeňte se na Auto.cz zítra zastavit! Poběží zde online zpravodajství, které představí nejdůležitější novinky přímo z místa. Večer pak přidáme další velkou fotogalerii a to samé zopakujeme i ve středu.

Video se připravuje ...

Související články

Témata
11. 4. 2013 20:20
Nanič
Všetky tie vaše fotogalérie, drahá redakcia, nestoja ani za dobré slovo. Toľko prerábate vzhľad vašich stránok, a nie ste schopní dať k fotkám jeden riadok popisu. Pri niektorých aby človek fakt tipoval, čo na nich vlastne je. To ma už nebaví. :no:
5. 3. 2013 20:33
Re: Ford...
Jsem školník a záhradkář - někdo to, holt, dělat musí...
Avatar - Mireon
5. 3. 2013 18:46
Re: Duster facelift ??
Aha. A to musí mít plecháče jo? I když je to terénní auto který se prodává bez 4x4. Zajímavé
Avatar - Mireon
5. 3. 2013 18:44
Re: Duster facelift ??
Šetřit se musí víš jak. I když ty kola vlastně stojí stejně.
5. 3. 2013 18:28
Re: Duster facelift ??
to pod tou plachtou vypada spis na Dacia Duster Adventure

[odkaz]