Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nošovický Hyundai Tucson ukazuje nový interiér. Vsadí na několik displejů

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 21. 7. 2020 • 04:40
31
21
Zobrazit náhledy (31)
Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid Hyundai Tucson 2.0 CRDi Hybrid

SUV Tucson se v příštím roce dočká čtvrté generace. Ta se pomalu začíná odhalovat, na veřejnost totiž unikla skica interiéru.

Na francouzském automobilovém fóru Worldscoop se objevila první skica interiéru Tucsonu nové generace, které bychom se měli dočkat v příštím roce. Byť nebyl snímek zveřejněn samotnou automobilkou, díky špionážním snímkům z dřívějška je více než jasné, že o jeho původu nemůže být pochyb.

Nošovické SUV zachytili špionážní fotografové už v srpnu loňského roku, přípravy jsou tedy v plném proudu. Hyundai se na adresu čtvrté generace Tucsonu vyjádřil už několikrát a zdá se, že chystá opravdu rozsáhlé změny. Vedoucí designérského střediska Sangyup Lee se nechal slyšet, že příjezd novinky nás jednoduše šokuje. Manažer plánování produktů Andrew Tuatahi zase uvedl, že Tucson pro rok 2021 je vizuálně velmi zajímavý.

Hyundai zatím nepotvrdil, kdy přesně se nový Tucson oficiálně představí světu. Protože se ale na veřejnosti objevila první skica, lze předpokládat, že její oficiální uveřejnění s várkou prvních informací už nebude dlouho trvat. V níže přiloženém videu si pak můžete prohlédnout prvky jiného modernizovaného SUV - Santa Fe:

video

Na skice si můžeme všimnout, že kabina Tucsonu vsadí na digitální prostředí s velkými obrazovkami. Interiér podle všeho zcela rezignuje na tradiční kapličku pro budíky, digitální přístrojový štít tak nebude chráněn před slunečními paprsky, podobně jako tomu bylo v nedávno testovaném Mercedesu GLS. Další obrazovku najdeme pod výdechy topení uprostřed, ta poslouží jako tradiční multimediální systém.

Pod displejem infotainmentu je umístěn samostatný panel pro nastavování teploty. Ze skic ani špionážních snímků ale zatím není patrné, zdali dostane klasická fyzická tlačítka, nebo se bude teplota nastavovat prostřednictvím dotykových ploch. Osobně bychom se přimlouvali za první variantu.

Jak už jsme avizovali, automobilka zatím neprozradila, kdy přesně se nové generace Tucsonu dočkáme. Není vyloučeno, že by se světu mohla představit už letos. Únik upoutávky na moderní interiér značka nijak nekomentovala, sama prý žádnou kampaň na chystanou novinku ještě nespustila.

Nezbývá, než si počkat.

Zdroj: Worldscoop

Související články

Témata
Avatar - fOE
22. 7. 2020 16:29
Avatar - Emel
22. 7. 2020 12:04
Re: Ta skica je pravdivá
Ale jo. Třeba budíky se mi moc nelíbí... ale to ještě nemusí být final.
22. 7. 2020 08:18
Re: Kolena se tam vejdou
Nutno rict ze uz u Skodovky debilni konstrukteri pochopili ze lidi celkem bezne maji i pravou nohu a je tudiz nutny na ni udelat v aute misto. Tragedie ala dvojkova fabka a roomster se snad konat uz nikdy nebude. Novy auta od AZNP jsou na tom vyrazne lip. :D
22. 7. 2020 08:01
Re: Ta skica je pravdivá
Vypadá to skvěle, do té doby než se posere po záruce, platit ho bude slušná raketa
Avatar - xxc
21. 7. 2020 19:51
Re: New Tucson
ja ze to teraz budu dohanat fabriky :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku