Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Enyaq iV se světu představí již dnes. Premiéru můžete sledovat i vy

David Bureš David Bureš 1. 9. 2020 • 05:07
68
38
Zobrazit náhledy (68)
Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Vision iV a Škoda Enyaq iV Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq Škoda Enyaq

Odhalení Škody Enyaq iV bude možné sledovat také online. Automobilka navíc díky 360° kameře umožní divákům se cítit, jako by byli přímo na místě.

Světová premiéra elektromobilu Škoda Enyaq iV se uskuteční hned dvojí formou: současně s představením vozu na akci v Praze automobilka nabídne také nově koncipovaný virtuální formát pro veřejnost, která tak bude moci odhalení sledovat online. Oficiální premiéra Enyaqu iV je naplánována na úterý 1. září v 19:00.

Automobilka prostřednictvím unikátní prezentace slibuje, že se fanoušci budou cítit, jako by byli přímo na místě premiéry. Zajistí to individuálně ovladatelné 360° kamery zprostředkující divákům pocit, jako by sami byli ve středu dění. Díky tomu se tak před živým přenosem prezentace modelu a po něm se budou moci pohybovat po virtuálním pavilonu, kde si ze všech úhlů bude možné nejprve si prohlédnout loňskou studii Vision iV, která sériovému autu předcházela, a pak i produkční Enyaq iV. K oběma vozům bude navíc k dispozici rozsáhlý informační materiál dostupný ke stažení.

Ve studiu budou také probíhat rozhovory s experty. Poté, co se divák vydá do studia, kde rozhovory probíhají, může si opět pomocí 360° kamery prohlédnout celé prostředí studia. Prostřednictvím sociálních sítí navíc diváci budou moci zasílat své dotazy. Chuťovkou pak bude rovněž sekce Škoda Cinema prezentující vybrané historické modely značky. V galerii bude kromě modelů 1000 MB, 640 Superb a 1101 „Tudor“ také dávný Rapid Six nebo Popular Monte Carlo.

Virtuální pavilon bude přístupný už 20 minut před prezentací a prohlédnout si ho bude možné i dvě hodiny po akci, a to na adrese Škoda-virtual-event.com. Lifestream započne v 19:00, přičemž účastníci na něj budou s minutovým předstihem upozorněni.

Na oficiální premiéře Škody Enyaq iV samozřejmě nebudeme chybět ani my. Už teď vám tak můžeme slíbit první statické dojmy z vozu nebo rámcové informace o cenách.

Zatím si jen v rychlosti shrňme základní informace o tomto 4.648 mm dlouhém crossoveru s čistě elektrickým pohonem. Využije základ v podobě platformy MEB vyvinuté pro elektromobily, kterou bude sdílet mimo jiné s Volkswagenem ID.3. S ním se bude shodovat i rozvor 2.765 mm.

Design Enyaqu iV bude navazovat na koncept Vision iV, bude mít však jinak řešenou záď – karosářská verze „SUV kupé“ dorazí až se zpožděním. O výrobu se pak postará domovský závod značky v Mladé Boleslavi, který se aktuálně stane jedinou továrnou v Evropě mimo Německo vyrábějící vozy s platformou MEB.

video

Související články

Témata
1. 9. 2020 17:34
Re: Misto premiery
Každý má právo na názor.
Avatar - Emel
1. 9. 2020 10:18
Fotky
Kdo by se chtěl podívat... za mě dobré :yes:
https://autobible.euro.cz/…alerie-162644-3/

Zajímavé je, že na původní stránce už jsem fotky nenašel.
Avatar - fOE
1. 9. 2020 09:45
Re: Aké sú vaše cenové tipy?
Cena bude zacinat pod 40k E na zapade a s dotacema. Kdyz teda vemu ze je dnes na zapade bezne dotovat 7-9k E pak muj tip je nekde kolem 48-49k E.
31. 8. 2020 22:51
Re: Aké sú vaše cenové tipy?
ty už si ten ceník viděl ? :D dobré tipy, uvidime :yes:
31. 8. 2020 22:50
Re: Aké sú vaše cenové tipy?
dárek k Vánocům? ...NEBO TO ZAS PUJDE ROVNOU NA LETISTE KVULI INFOTAJMENTU ??? HA HA HA

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud