Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ženeva 2011: Autosalonová fotogalerie (1. díl)

2. 3. 2011 • 16:32
90
21
Zobrazit náhledy (90)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Fotogalerie z prvního dne ženevského autosalonu ukazuje nejdůležitější novinky pohromadě na jednom místě.

Ženeva, největší automobilová výstava v Evropě, uzavřela první novinářský den. Byl plný zajímavých novinek a nečekaných překvapení – pozitivních i rozpačitých.

Začněme od Francie, místa, kde redakce Auto.cz aktuálně přebývá. Renault se vytasil hned se dvěma koncepty – Captur i R-Space (oba na konci přiložené fotogalerie).

Peugeot přivezl alespoň dvě novinky druhého řádu, a to facelift 308 a sériovou verzi 3008 HYbrid4, a Citroën se spokojil s tím, že podruhé novinářům předvedl novou DS4. Tentokrát ale bylo alespoň možné prozkoumat interiér.

Mladoboleslavská Škoda Auto přivezla studii Škoda Vision D a nové logo, v sousedství se představuje Golf Cabrio nebo Audi A3 concept.

Nemá smysl vyjmenovávat všechny novinky, které jsme viděli, vyfotili nebo o kterých se chystáme psát. Zvláštní zdůraznění si ale zaslouží jistě tato trojice: Ferrari FF, Hyundai i40 a Lamborghini Aventador. Každé z nich je v permanentním obležení novinářů, fotografů a kameramanů. To proto jsme jim zatím nevěnovali živé dojmy, využíváme čas smysluplnějším zkoumáním dalších novinek, než abychom strávili hodiny v tlačenici.

Citroën DS4: První dojmy

Kia Picanto: První dojmy

Saab 9-4X: První dojmy

Subaru Trezia: První dojmy

VW Golf Cabrio: První dojmy

Ženeva 2011: Koncernový večer VW Group

Témata
Avatar - Pekelná Micinka
2. 3. 2011 16:35
Re: UP!?
Tak já to teď chápu ještě míň.. >:D
Avatar - Rojin
2. 3. 2011 14:50
.
Ta RS3 je pěkně rajcovní potvůrka ;-) , Cruze je malinko zklamání, podle mě mohl dopadnout o mnoho lépe (co dokáží udělat jiné lampy co?) , FF-ko tam stojí pěkně hrdě, něco na něm je :-) , Tiguan mi připomíná polekanou kačenu ;-\ [odkaz] snad je to tou fotkou...
Jinak, proč jsem tam vlastně nejel na mrknutí? :-|
Avatar - ethicon
2. 3. 2011 10:53
Re: 4C
:yes: :yes: treba postaviť vedľa seba tu štúdiu škodovky a štúdiu Alfy...a potom sa bavme o dizajne...
Avatar - ethicon
2. 3. 2011 10:51
Re: 4C
ja som to videl, len asi pre redakciu auto.cz to nestálo ani za zmienku...zato nádhernú štúdiu od škody tu máme na tanieri každý deň ... ;-\
2. 3. 2011 10:33
Re: UP!?
Už chápu >:D ale odpovědi sem se zatím nedočkal.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud