Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

20 nejsledovanějších videí roku 2019: Martin Vaculík a nové Škodovky

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 24. 12. 2019 • 15:18
2

Video je v dnešní době stále populárnější internetový formát, kterému jsme se na Auto.cz nevyhnuli. Která videa vás však letos zaujala nejvíce?

Videa jsou v dnešní rychlé době stále žádanějším formátem, obzvlášť na internetu. I proto jsme vybrali 20 videí, která byla v roce 2019 na Auto.cz ta vůbec nejsledovanější. 

Vůbec nejvíce vás zaujalo neobvyklé řešení na špatný výhled z aut, které vymyslela čtrnáctiletá dívka. Divácky oblíbená jsou ale také videa Martina Vaculíka, zástupce šéfredaktora Světa motorů. Konkrétně letos bodovala jeho recenze Fiatu Doblo, které považuje za nejlepší dostupné auto, nebo rozborka Škody Rapid po ujetí 100.000 kilometrů.

Bodovala ale také videa spjatá s automobilkou Škoda, ať už první dojmy z nové Scaly nebo přípomínka vývoje první novodobé Octavie.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Re: Prosím více videí od p. Vaculíka
| 25. 12. 2019
Já bych se přimlouval spíš za články, p. Vaculík umí psát, má výborné technické znalosti ale dobrý projev před kamerou nemá. Vůbec auto.cz by se mělo na videa vykašlat a věnovat se psaní. Nechápu, proč mě na úvodní straně otravuje video s Hamiltonem, které nejde vypnout a roluje mi dolů se stránkou.
Prosím více videí od p. Vaculíka
| 24. 12. 2019
prosím

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku