Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

20 nejčtenějších článků roku 2020: Nové Škodovky, pomoc řidičům i vize aut

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 30. 12. 2020 • 10:09
80
Zobrazit náhledy (80)
Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Favorit Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Palubní deska nedoznala žádných změn, stejně jako v evropské verzi nabízí volitelný digitální přístrojový štít. Dole zploštělý volant má ve vysokém a měkce houpavém SUV spíš stylovou než funkční roli. V ovladačích a palubním systému jsme se navzdory hieroglyfům zorientovali rychle. Pobavila nás protigooglovská aplikace Baidu Connect. Škoda Kodiaq GT Stejný rozvor, shodné ukotvení sedaček a nižší střecha, přesto se vzadu sedí pohodlně. Opěradlo má výraznější sklon a ve stropě nechybí praktické vybrání. Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Za elegantnější siluetu se platí menším kufrem. Čínské škodovky nešetří chromem. Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Ostřeji řezané rysy, černá linka pod maskou, štíhlejší zadní lampy i sportovní sedačky dávají Kodiaqu GT svébytný výraz Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Škoda Kodiaq GT Kontrolka DOBÍJENÍ: Rozsvítí se, když alternátor nevyrábí proud a spotřebiče Kontrolka MAZÁNÍ se hlásí, když není tlak oleje dostatečný pro bezpečnou funkci motoru Žhavení Regulace sklonu světlometů Doplnit AdBlue Problém s tlakem oleje Přehřáté spojky převodovky DSG Závada hnacího řetězce HLADINA MOTOROVÉHO OLEJE: Oranžový symbol olejničky neznamená kritické ohrožení, ale varování před nízkou hladin Výměna motorového oleje Kontrolka BRZDY: U klasických aut se rozsvítí ve chvíli, kdy čidlo v nádržce brzdové kapaliny nezaznamená dostatečnou výšku hladiny. Opotřebení brzdového obložení Kontrolka CHLADICÍ KAPALINA: U většiny aut svítí, když je motor přehřátý. Kontrolka FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC: Některé vozy používají jiný symbol pro filtr pevných částic, který zákazníci technikům servisů popisují obvykle jako „fontánu naležato“. Filtr pevných částic Kontrolka ZÁVADA ŘÍZENÍ EMISÍ: Často bývá popisována jako grilované kuře. Svítí, když je v systému řízení motoru závada, která ovlivňuje Závada regulace sklonu světlometů

Které články byly v roce 2020 na Auto.cz nejčtenější? Věnovaly se novým Škodovkám, radám řidičům i designérským vizím.

Na Auto.cz každoročně publikujeme tisíce článků. Některé se stanou okamžitým hitem, jiné si čtenáře najdou až v průběhu doby, další vyvolají bouřlivou diskuzi, zatímco některé třeba nezaujmou a zapadnou. Tentokrát jsme se zaměřili na ty nejčtenější. Které články se v roce 2020 na Auto.cz nejvíce četly?

Pokud bychom hledali jedno nosné téma, bude to domácí značka Škoda, která je zkrátka v tuzemském prostředí oblíbená a informace o ní žádané. V žebříčku nejčtenějších článků za uplynulý rok tak najdeme nejen informace o budoucí Fabii čtvrté generace, ale také třeba fotky čínského Kodiaqu GT z tuzemských silnic nebo designérské vize retro oživení Favoritu či 1203. Zaujal vás ale také článek o největších přešlapech Škody.

Zájem byl ale také o řidičské rady. Zajímal vás článek o řidičských skupinách a oprávněních, vzor kupní smlouvy na auto nebo například rady, jak rozleštit lak karoserie. Důkazem hlavního tématu roku 2020 je pak také ohromný zájem o článek týkající se nošení roušek v autě.

Přehled je tak důkazem, jaké materiály vás opravdu zajímají a my slibujeme, že se těmito tématy budeme zabývat i nadále.  

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud